Kasım’da uçmak bir başkadır! Dünyanın En Güzel Öğretmenine En Güzel Hediye! Geri

  • Mon 7th Jan 2013

Kasım’da uçmak bir başkadır! Dünyanın En Güzel Öğretmenine En Güzel Hediye!
 

Değerli öğretmenlerimize yurt içi tüm uçak bileti satın alımlarınızda %20'ye varan indirimler Enbilet.com'da! Bu anlamlı günde en kıymetli öğretmenlerimize  bir uçak bileti hediye etmek istemez misiniz?

Kampanya Kullanımı:
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak görev yapmakta olan öğretmenlerimiz ve aileleri,
YÖK'e bağlı üniversitelerde görev yapmakta olan öğretim üyelerimiz ile aileleri için 11 Kasım 2019 - 14 Mayıs 2020 tarihleri arasında yapılacak seyahatlerde geçerli olmak üzere, aşağıdaki şartlarda iç hat öğretmen indirimi uygulanacaktır.

Seyahat Tarihi:
11 Kasım 2019 - 14 Mayıs 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek seyahatlerde uygulanacaktır.
.Açık olarak düzenlenen biletlere indirim yapılmayacaktır.
Rezervasyon:
17 Ekim 2019 -  10 Mayıs 2020 tarihleri arasında biletleme işlemi yapılabilecektir.
Kampanya kapsamındaki uçuşlarda, kampanyanın başlama tarihinden önce konfirme rezervasyon yaptırmış yolcular da bu indirimden faydalanacaktır.
Kampanya Şartları:
. M&S üyesi olması koşuluyla Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak görev yapmakta olan öğretmen ve Yüksek Öğretim Kurulu'na bağlı üniversitelerde görev yapmakta olan öğretim üyesi yolcularımızın; birlikte seyahat ettikleri eş ve çocuklarına aynı rezervasyon kaydında uygulanacaktır.
 . Çift soyada sahip öğretmen eşi yolcularımızın, rezervasyon esnasında soyadı kısmına beraber seyahat edeceği ailesine ait soyadını girmek suretiyle öğretmen indiriminden yararlanabilecektir.
. Öğretmen ve öğretim üyesi eşlerinde ve çocuklarında soyadı farklılığı olması durumunda öğretmen ya da öğretim üyesinin ailesi olduğunu gösteren belgeyi, acenteye ibraz ederek (belge acente tarafından muhafaza edilmeli) bilet düzenlenmesi koşulu ile bu indirimden yararlanabilecektir.
. Quickres (websagent hariç), Troya ve Kolay Bilet sistemlerini kullanan acenteler için; öğretmen kimlik kartı  kontrolü Miles&Smiles sistemi üzerinden otomatik olarak yapılacak olup, beraberinde seyahat edecek olan ailelerinin ise kimlik belgesi fotokopileri acente tarafından temin edilerek muhafaza edilecektir. İndirimin uygulanabilmesi için öğretmen Miles&Smiles üyesi olması ve Miles&Smiles profil sayfasında bulunan öğretmen hanesini işaretlemiş olması gerekmektedir.
. TK ve Anadolujet iç hat seferlerinde (TK Hopa seferleri dahil, Ercan ve code share seferleri hariçtir)
Değişiklik:
. Refund/Reissue işlemlerine izin verilecektir.
. Diğer uygulama koşulları için orijinal ücret kuralları geçerlidir.