Uçak Bileti Arama

Uçuş Ara

İstanbul - Kayseri Uçak Bileti


İstanbul Havalimanı

Dünya’da ki en önemli aktarma merkezlerinin başında gelen istanbul, halihazırda bulunan Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanları ile artan talebi karşılayamaz hale geldi. İstanbul sratejik olarak önemli bir bölgede bulunduğundan şehirde yeni bir havalimanı inşaedilmesi için çalışmalar yıllar önce başladı. 2018 Ekim ayında büyük bir kısmının açılması ile havalimanı artık hizmetine başladı.

İstanbul Havalimanı bütün binaları ve hizmet alanları ile tam olarak çalışmaya başladığında ise tek bir çatı altında hizmet veren en büyük havalimanı ünvanını kazanmış olacak. Şuan ki çalışma durumu ile yılda 90 milyon yolcu kapasitesine sahip olacak olan havalimanı tüm fazları çalıştığında ise bu rakam 120 milyonu aşkın yolcu kapasitesi ile bayrak taşıyıcı bir havalimanı konumuna ulaşacaktır.

Atatürk Havaalanı Ulaşım Ve Otopark İmkanları

İstanbul Havalimanı gidecek yolcular için ulaşımın rahatlaması adına gerekli tüm çalışmalar devam ediyor. Yol tarifi olarak Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılı olan havalimanına ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlatısı ilede gitmek mümkün.

İstanbul Havalimanı Metro

Yapımı devam eden raylı hat çalışmaları ile havalimanına metro ile ulaşım inşaat bitiminde hazır hale gelecek. Ayrıca Yüksek Hızlı Tren Havalimanında bulunan aktarma istasyonuyla yolculuğu son bulacak.

İstanbul Havalimanı Havaist ve İETT sefer Tablosu

Havaist Sefer Saatleri Ve Duraklar

HAT

DURAKLAR

İST-1

Yenikapı İDO – Bakırköy İDO, Yenibosna Kuleli, Başakşehir Metrokent

İST-2

TÜYAP, Beylikdüzü-Cumhuriyet, Bahçeşehir-Merkez

İST-3

Esenler Otogar, Otogar Yolu Esenler, Alibeyköy Otogar

İST-7

Kozyatağı-Metro, Ümraniye-Tepeüstü, Kavacık Köprüsü, Hasdal

İST-19

Taksim, Beşiktaş İETT Peronlar, Zincirlikuyu Metrobüs, 4. Levent Metro, Göktürk


İETT Sefer Saatleri Ve Duraklar

HAT

KALKIŞ NOKTASI

H-1

Mahmutbey Metro İETT

H-2

Mecidiyeköy İETT

H-3

Halkalı İETT

H-4

Atatürk Havalimanı


İstanbul havalimanından dünya’da istediğiniz tüm şehirlere enbilet.com sitemiz üzerinden biletleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Tayakadın Mahallesi, Terminal Caddesi No:1, 34283 Arnavutköy/İstanbul

Tel: 444 1 442

Fax: +90 212 891 91 92

Mail: customercare@igairport.aero

 


Kayseri Havalimanı

15 Kasım 1998 yılından itibaren iç hat uçuşlarda kullanılmaya başlanılan Kayseri Havalimanı, iç ve dış hatlar için terminal binaları 2007 yılına kadar ortak kullanılmakta olup işletmeciliği DHMİ tarafından yapılmaktadır.

Hazırda bulunan dış hatlar terminal ve destek binaları 2007 yılında resmi olarak hizmete girmiş olup 2009 yılında yıkılan eski iç hatlar terminali ile 2010 yılına kadar ortak kullanımı devam etmiştir. Yeni iç hatlar terminal binası 2010 yılında bitimi tamamlanıp halkın hizmetine iç ve dış hatlar olmak üzere iki farklı binada hizmet vermeye devam etmektedirler.

Kayseri Havaalanı Ulaşım İmkanları

Kayseri Havaalanından şehir merkezi Talas ve Otogar güzergahlarına taşıma imkanı bulunmaktadır. Otobüslerin hareket saatleri uçak inişlerine 25 dk. sonra başlamaktadır. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 30 dakika olup trafiğin yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Kişi başı bilet fiyatı KDV dahil 12 TL’dir.

Kayseri şehir merkezinde karşılıklı olarak her 20 dakika’da bir sefer düzenlenmekte olup, ayrıca Havalimanında 24 taksi hizmeti mevcuttur.

Toplu taşıma ve taksiyi tercih etmek istemeyen yolcular için ise 7 farklı araç kiralama hizmeti bulunmaktadır. Buradan bütçenize uygun dilediğiniz aracı tercih edip rahat bir şekilde şehirde seyahat edebilirsiniz.

Orta Anadolu’nun incisi, Sanayi ve Ticaret merkezi Kayseri bunların yanı sıra birçok medeniye ev sahipliği yapmış kadim bir şehirdir. Şehirde bulunan müzeler ile tarihe tanıklık etme imkanı bulabilir ve kayseri hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu müzeler 1983 yılında açılmış Etnografya Müzesi, Tıp Tarihi Müzesi, Kent Müzesi ve Atatürk’ün evinin bulunduğu Atatürk Müzeleridir.

Kayseri’de bulunan gerek modern ve gerekse tarihi çarşı ve Avm’lerden alışveriş yapıp şehre özgü ürünleri tedarik edebilirsiniz. Bunların yanı sıra kış turizmi için önemli bir yer olan Erciyes kayak merkezine gidip kar’ın tadını doyasına yaşayıp ateş eşliğinde sucuk ekmek yiyerek güzelim Kayseri’yi Erciyes sırtlarından seyredebilirsiniz.

Kayseri Havaalanı İletişim Bilgileri

Adres : DHMİ Kayseri Havalimanı Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:338 38100 Kocasinan/KAYSERİ

Tel : +90 352 337 52 44

Faks : +90 352 337 52 41